Podstrona: Taneczny Kalejdoskop po raz piąty na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Taneczny Kalejdoskop po raz piąty na Politechnice Rzeszowskiej

2019-04-09
Taneczny Kalejdoskop po raz piąty na Politechnice Rzeszowskiej

W ramach Juwenaliowego Mixu Wydarzeń 11 kwietnia o godzinie 19:00 na scenie Politechniki Rzeszowskiej w auli V-1 zaprezentują się najlepsze zespoły taneczne z Rzeszowa i okolic.

Tego wieczoru będzie można podziwiać artystów ze Szkoły Tańca Street Life, Zespół Taneczny Form Nowoczesnych „Impet”, Akademię Tańca Miczałowscy, dziewczyny z Pole Dance Rzeszów Butterfly oraz tancerzy z Studia Tańca Dance Factory.

Na uczestników wydarzenia czekają atrakcje i niespodzianki. Tancerze z Szkoły Tańca Street Life - Mini Kycusie przygotowali słodką niespodziankę z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Studio Baletowe przygotowało  jeden z układów, który  powstał z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

W trakcie wydarzenia zostaną również rozlosowane 2 vouchery dla par na kurs tańca w Plus Dance.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.