Podstrona: Trwa konkurs na rewitalizację budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Trwa konkurs na rewitalizację budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki

2019-06-28
Trwa konkurs na rewitalizację budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na ,,Projekt koncepcyjny rewitalizacji budynku D Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza przy ul. M. Skłodowskiej-Curie”.

Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Rzeszowskiej. Jego celem jest pozyskanie projektu koncepcyjnego modernizacji, rozbudowy lub przebudowy budynku D Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, który poprawi warunki pracy i kształcenia. Zaproponowana koncepcja ma zwiększyć atrakcyjność i nadać nową estetykę obiektu w odniesieniu zarówno do wnętrza, jak i wyglądu zewnętrznego. Prace mogą uwzględniać możliwości techniczne i adaptacyjne na tle istniejących rozwiązań budowlanych, poprawiając ich funkcjonalność, lub też mogą proponować zupełnie nowe rozwiązana architektoniczne.

Termin składania prac konkursowych upływa  5 sierpnia 2019 r. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 12 sierpnia br.

Przewidywana nagroda główna to 1500 zł oraz trzy wyróżnienia, każde po 300 zł. Więcej informacji oraz szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.