Podstrona: Trwa nabór do Klubu Seniora / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Trwa nabór do Klubu Seniora

2019-07-11
Trwa nabór do Klubu Seniora

Klub Seniora przy placówce Maluszkowo prowadzi nabór osób w wieku 60+. W ramach projektu Klub oferuje:

• zagospodarowanie czasu wolnego m.in. poprzez działalność edukacyjną, ruchową, terapeutyczną;
  • wycieczki integracyjne jedno - i dwudniowe;
  • wyjazdy do filharmonii/kina/teatru/muzeum;
  • warsztaty malarskie, kulinarne, plastyczne, kosmetyczne itp.
  • naukę tańca;
  • poradnictwo prawne;
  • naukę języków obcych;
  • wspólne obchodzenie świąt i wydarzeń okolicznościowych;
  • dostęp do prasy i książek.

Projekt skierowany jest do seniorów 60+ zamieszkujących powiat rzeszowski, łańcucki lub miasto Rzeszów, którzy z uwagi na stan zdrowia (w tym niepełnosprawność) wymagają opieki lub pomocy w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych i są zaliczani do grupy osób niesamodzielnych.

Klub Seniora zlokalizowany jest w budynku "J" Politechniki Rzeszowskiej przy ulicy Podkarpackiej 1. Udział w projekcie jest bezpłatny. Więcej informacji: https://maluszkowo.com.pl/ oraz telefonicznie pod numerami: 517 515 555, 508 656 802.