Podstrona: Trwa nabór do przedszkola "Mała Politechnika" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Trwa nabór do przedszkola "Mała Politechnika"

2019-03-14
Trwa nabór do przedszkola

Akademickie Przedszkole Maluszkowo ogłasza nabór dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 roku życia. Od września dzieci będą uczęszczały do nowego oddziału przedszkolnego "Mała Politechnika", który znajduje się w budynku J na terenie kampusu Politechniki Rzeszowskiej.

Opłata miesięczna za pobyt dziecka wynosi 125 zł. Przedszkole w swojej ofercie zapewnia opiekę, wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe z gimnastyki korekcyjnej i zajęcia z rytmiki..

Całość Zespołu Żłobkowo-Przedszkolnego Maluszkowo zajmuje blisko 450 m2 na parterze w bud. J przy ul. Podkarpackiej 1. Do dyspozycji dzieci oddany jest także ogród wyposażony w atestowany sprzęt.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 517 515 555 lub na stronie maluszkowo.com.pl