Podstrona: Trwa rekrutacja uzupełniająca / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Trwa rekrutacja uzupełniająca

2018-08-20
Trwa rekrutacja uzupełniająca

Przypominamy, że na Politechnice Rzeszowskiej trwa rekrutacja uzupełniająca na studia stacjonarne I stopnia. Wolne miejsca pozostały jeszcze tylko na 8 kierunkach:

- mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji - Wydział Mechaniczno-Technologiczny w Stalowej Woli,

- biotechnologia, inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna - Wydział Chemiczny,

- inżynieria środowiska - Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury,

- inżynieria medyczna, matematyka - Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Uwaga! Osoby chcące wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej powinny utworzyć nowe konto w SIR. Aby dokonać rejestracji na wybrany kierunek, należy wejść na stronę rekrutacja.prz.edu.pl.

Jak co roku Politechnika Rzeszowska organizuje kursy przygotowawcze dla kandydatów na studia pierwszego stopnia w roku akademickim 2018/2019. Prowadzone od 10 do 27 września br. zajęcia pomogą przygotować się do podjęcia studiów wyższych pierwszego stopnia w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Kursy obejmują zajęcia z:

• matematyki (50 godzin),
  • fizyki (45 godz.),
  • chemii (40 godz.).

Są odpłatne (odpowiednio 220 zł, 210 zł i 200 zł). Na zajęcia można zapisać się do 29 sierpnia br. w Dziale Planowania i Rozliczeń Dydaktycznych ( bud. V, al. Powstańców Warszawy 12, pokój 302 lub 306). Zgłoszenie można również wysłać pocztą, pobierając druk.

Osobom zamieszkałym poza Rzeszowem zapewnione zostanie miejsce w Domu Studenckim NESTOR w cenie 21,60 zł/dobę.