Podstrona: Umowa o współpracy z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Umowa o współpracy z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym

2018-09-21
Umowa o współpracy z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym w Stalowej Woli. Umowę w tej sprawie podpisali rektor prof. Tadeusz Markowski oraz prezes banku Stanisław Kłapeć i wiceprezes Magdalena Więckowicz.

Politechnika Rzeszowska oraz Nadsański Bank Spółdzielczy będą ze sobą współpracowały przy realizacji wspólnych celów naukowych oraz gospodarczych w interesujących obydwie strony umowy dyscyplinach naukowych. W ramach współpracy studenci Politechniki będą mogli odbywać staże i praktyki zawodowe w oddziałach banku, będą też organizowane wspólne konferencje, warsztaty oraz specjalistyczne szkolenia.

Nadsański Bank Spółdzielczy należy do grona największych banków spółdzielczych w regionie. W ubiegłym roku w ramach staży lub praktyk zawodowych, w placówce szkolenie odbyło 18 osób, wśród których byli także studenci Politechniki Rzeszowskiej.