Podstrona: Uroczysta miejska inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Rzeszowie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Uroczysta miejska inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Rzeszowie

2017-09-05
Uroczysta miejska inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Rzeszowie

4 września br. na zaproszenie prezydenta miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz reprezentował Politechnikę Rzeszowską podczas miejskiej inauguracji roku szkolonego 2017/2018 w Zespole Szkół Technicznych w Rzeszowie. Uroczystość była połączona z otwarciem nowych pracowni przedmiotowych oraz nowej auli w ZST. Podczas inauguracji miejskiej miały miejsce m.in. wystąpienia prezydenta miasta Rzeszowa, podkarpackiego kuratora oświaty oraz dyrektora ZST. Zaproszeni goście uczestniczyli również w części artystycznej przygotowanej przez uczniów ZST i zwiedzaniu nowych obiektów szkolnych.