Podstrona: [VIDEO] Możesz pomóc! Weź udział w zbiórce krwi / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Możesz pomóc! Weź udział w zbiórce krwi

2017-06-12 , red.  Artur Polakiewicz
[VIDEO] Możesz pomóc! Weź udział w zbiórce krwi

13 czerwca br. w godz. 7.30–12.00 odbędzie się rejestracja osób chętnych do wzięcia udziału w Wampiriadzie – zbiórce krwi (450 ml), która odbędzie się na terenie kampusu Politechniki Rzeszowskiej obok budynku P. Dla krwiodawców przygotowano czekolady i zwolnienie z zajęć oraz upominki, m.in. koszulki Wampiriady, karnety na siłownię, gadżety od firmy Deloitte i z Rzeszowskich Juwenaliów.

Wydarzenie, które jest współorganizowane przez Samorząd Studencki PRz w porozumieniu z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów, patronatem objął rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.

Wampiriada to organizowana od 2000 r. na terenie polskich uczelni akcja, podczas której chętni mogą oddać krew. Zbiórka ta ma na celu rozpowszechnianie idei honorowego dawstwa krwi i szpiku kostnego. Jest również promocją idei dobroczynności i zdrowego trybu życia.

Krew to bezcenny dar życia, dlatego gorąco zachęcamy do włączenia się w tę szlachetną akcję. Więcej informacji tutaj.