Podstrona: [VIDEO] Rzeszowskie Juwenalia 2019 – trzy dni koncertów i zabawy / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Rzeszowskie Juwenalia 2019 – trzy dni koncertów i zabawy

2019-05-07
[VIDEO] Rzeszowskie Juwenalia 2019 – trzy dni koncertów i zabawy

Koncertowy Finał Rzeszowskich Juwenaliów zgodnie z tradycją rozpocznie się na rzeszowskim Rynku. 9 maja prezydent Tadeusz Ferenc przekaże studentom klucze do bram miasta, które symbolizują przejęcie władzy nad Rzeszowem na czas juwenaliów.

Zgromadzeni na Rynku w Rzeszowie studenci, przebrani w zabawne stroje, w barwnym korowodzie przejdą ulicami na miasteczko Politechniki Rzeszowskiej. Tam na dobre rozpoczną się 26. Rzeszowskie Juwenalia.

9 maja - Rzeszowskie Juwenalia na Rynku w Rzeszowie

• 16:00  Występ Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej pod dyrekcją Lidii Chalińskiej.
  • 16:15  Koncert Dawida Wojtonia – zwycięzcy w kategorii soliści VI Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me the music”.
  • 16:45  Występ Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „POŁONINY”.
  • 17:00  Koncert  zespołu Fever – zdobywcy dzikiej karty VI Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me the music”.
  • 17:30 Oficjalne otwarcie Rzeszowskich Juwenaliów 2019 przez władze miasta oraz władze Politechniki Rzeszowskiej, symboliczne przekazanie klucza do bram miasta przez Tadeusza Ferenca, prezydenta Rzeszowa.
  • 18:00  Przemarsz korowodu na miasteczko Politechniki Rzeszowskiej.

W programie tegorocznej imprezy na uczestników czekają liczne koncerty, wielkie grillowanie, park rozrywki, tor gokartowy oraz wiele innych atrakcji. Na scenie głównej zobaczymy m.in. Sławomira, Krzysztofa Cugowskiego, Lady Pank, Noocnego Kochanka, Pięknych i Młodych, Happysad czy O.S.T.R. Na scenie klubowej zaprezentują się m.in.: DJ Cristov, Kyde, Cold One. Na scenie Pewex wystąpią m.in.: Chwytak & Dj Wiktor, DJ Silver, Ramzes i Mariola oraz Baciary.

Szczegółowy program artystyczny Rzeszowskich Juwenaliów 2019 znajduje się w załączniku oraz na stronie Rzeszowskich Juwenaliów.