Podstrona: [VIDEO] Spotkaj się z Ambasadorem Polskiej Chemii / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Spotkaj się z Ambasadorem Polskiej Chemii

2018-02-19
[VIDEO] Spotkaj się z Ambasadorem Polskiej Chemii

Wszystkich studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu z Ambasadorem Polskiej Chemii firmą PCC Rokita 27 lutego br. w sali konferencyjnej Wydziału Chemicznego w godzinach 11:00 - 14:00.

Przyjdź, zobacz, dowiedz się więcej – o sobie, świecie chemii i grupie PCC! Podczas spotkania odbędą się między innymi warsztaty HR podczas których będzie można rozwiązać test kompetencyjny oraz warsztaty chemiczne dotyczące redukcji zużycia mediów energetycznych podczas produkcji tlenku propylenu.

Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez stronę internetową www.pccambasador.pl oraz mailu: PCCase@pcc.eu.