Podstrona: [VIDEO] Studentka Politechniki Rzeszowskiej w konkursie PZU / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Studentka Politechniki Rzeszowskiej w konkursie PZU

2018-01-12
[VIDEO] Studentka Politechniki Rzeszowskiej w konkursie PZU

Ruszyła kolejna edycja konkursu Inwestycja w Przyszłość organizowanego przez PZU S.A. To okazja na zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów studenckich, przedstawienie pomysłu na siebie, pokazanie się od #najlepszejstrony. Nagrodą w konkursie jest 5 000 zł.

W tym roku szansę na zdobycie wygranej ma Beata Frąckowiak studentka zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

- Zaciekawił mnie sam pomysł i związana z tym szansa na rozwój, więc bez zastanowienia postanowiłam wziąć udział w konkursie. Na stworzenie filmu miałam zaledwie jeden dzień – mówi Beata Frąckowiak. Zapytana o przyszłość, studentka zarządzania chętnie opowiada o tym, co czeka ją w najbliższym czasie. - Bardzo chciałabym działać w marketingu i otworzyć własną firmę. Piszę pracę magisterską na temat Social Media, ponieważ moim zdaniem, to właśnie ten kanał komunikacji z klientami będzie najefektywniejszy - dodaje.

Głosy na Beatę Frąckowiak można oddawać do 23 stycznia pod tym linkiem. Trzymamy kciuki.