Podstrona: [VIDEO] XV Targi Edukacyjne w Stalowej Woli / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] XV Targi Edukacyjne w Stalowej Woli

2017-03-09 , red.  Artur Polakiewicz
[VIDEO] XV Targi Edukacyjne w Stalowej Woli

8 marca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli odbyły się XV Targi Edukacyjne pod hasłem „Edukacja to podróż”. Wśród szkół wyższych (do nauki w swoich progach zachęcało trzynaście uczelni lub szkół policealnych) znalazła się Politechnika Rzeszowska promująca Wydział Mechaniczno-Technologiczny. Uczniowie mieli możliwość bezpośredniego sprawdzenia oferty naszej uczelni. Rozmowa ze studentami i wykładowcami o wymaganiach, kierunkach, zapleczu socjalnym i innych interesujących zagadnieniach pomogła podjąć decyzję o miejscu dalszej nauki osobom niezdecydowanym i porównującym propozycje różnych uczelni w Polsce.

Wydział Mechaniczno-Technologiczny w roku akademickim 2017/2018 będzie kształcił na kierunkach mechanika i budowa maszyn (studia I stopnia (inżynierskie) stacjonarne i niestacjonarne, specjalności: „inżynieria spawalnictwa”, „inżynieria technologii specjalnych”, „komputerowo wspomagane wytwarzanie”, „pojazdy specjalne i specjalizowane”) oraz zarządzanie i inżynieria produkcji (studia I stopnia (inżynierskie) stacjonarne i niestacjonarne, specjalności: „informatyka w zarządzaniu przedsiębiorstwem”, „systemy zarządzania jakością produkcji”).