Podstrona: [VIDEO] XVII Nocne Spotkanie z Reklamą na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] XVII Nocne Spotkanie z Reklamą na Politechnice Rzeszowskiej

2017-12-08
[VIDEO] XVII Nocne Spotkanie z Reklamą na Politechnice Rzeszowskiej

Zapraszamy na XVII edycję Nocnego Spotkania z Reklamą, która w tym roku odbędzie się 12 grudnia o godz. 20:00 w salach V-1, V-2 i S-1.

Jest to największa tego typu impreza marketingowa na skalę ogólnopolską zrzeszająca „miłośników” reklam, organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej "Brief". Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gromadząc za każdym razem ponad 900 odbiorców.

Ideą wydarzenia jest przedstawienie najlepszych i najbardziej intrygujących reklam z całego świata. Dzięki szerokiej tematyce bloków reklamowych, takich jak reklamy społeczne, viralowe, humorystyczne czy  te z udziałem dzieci.

Dodatkową atrakcją dla oglądających jest losowanie wspaniałych nagród.