Podstrona: Weź udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Weź udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich

2019-01-09
Weź udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich

Zapraszamy studentów na turniej eliminacyjny w ramach III Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich, który odbędzie się 12 stycznia w budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

Rejestracja na turniej rozpocznie się 10 stycznia od godz. 20:00

W rozgrywkach może wziąć udział docelowo 8 drużyn, które następnie zostaną podzielone na 2 grupy po 4 drużyny. O awansie w grupie zadecydują kolejno: ilość zwycięstw, ilość małych punktów, ilość małych punktów drużynowych i ewentualna dogrywka. Dwie najlepsze drużyny z każdej z grup awansują do kolejnego etapu, w którym zmierzą się z rywalem z przeciwnej grupy. Do finału Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich awansują zwycięzcy obu tych potyczek.

Do udziału w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich zapraszamy drużyny, które spełniają poniższe warunki:

• każdy członek drużyny jest studentem,
  • co najmniej trzech członków drużyny jest studentami jednej uczelni,
  • drużyna może zgłosić się jako reprezentacja koła naukowego, wydziału lub instytutu, organizacji pozarządowej współpracującej z uczelnią lub jako drużyna międzywydziałowa

Szczegółowe zasady rekrutacji zostały opisane w Regulaminie.
Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem https://goo.gl/forms/iAAzEJtNDucbujzw1

Akademickie Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich to akademicki projekt o charakterze naukowo-edukacyjnym, który swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Jego celem jest rozwój oraz upowszechnienie dorobku naukowego polskich uczonych i uczelni wyższych w zakresie wystąpień publicznych, retoryki, komunikacji, erystyki a także formatów debaty publicznej.