Podstrona: Weź udział w konkursie na rewitalizację budynku D Wydziału Elektrotechniki i Informatyki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2019-03-18

Decyzją organizatora konkursu pt. ,,Projekt koncepcyjny rewitalizacji budynku D Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza przy ul. M. Skłodowskiej-Curie” termin składania prac konkursowych ulega przedłużeniu do 29 marca br. Wyniki zostaną ogłoszone 12 kwietnia 2019 roku.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych studentów Politechniki Rzeszowskiej. Celem Konkursu jest pozyskanie projektu koncepcyjnego modernizacji, rozbudowy lub przebudowy budynku D Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, który poprawi warunki pracy i nauki pracowników oraz studentów.

Więcej informacji pod linkiem.