Podstrona: Wielki Koncertowy Finał Rzeszowskich Juwenaliów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wielki Koncertowy Finał Rzeszowskich Juwenaliów

2018-05-08
Wielki Koncertowy Finał Rzeszowskich Juwenaliów

W najbliższy czwartek, 10 maja na Rzeszowskim Rynku o 15:00 władzę nad miastem przejmą studenci. Na Rynku podczas inauguracji ostatniej - koncertowej części XXV Rzeszowskich Juwenaliów wystąpią: Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY”, Patryk Mateja, laureat Studenckiego konkursu piosenki „Kill me with the Music” w kategorii soliści oraz zespół The Freeborn Brothers.

Po oficjalnym rozpoczęciu części koncertowej barwny korowód przeniesie się na kampus Politechniki Rzeszowskiej, gdzie przez 3 dni uczestniczyć będzie można w koncertach na różnych scenach.

Dla ułatwienia zamieszczamy szczegółowy program koncertów na Politechnice Rzeszowskiej.

Przypomnijmy, że wstęp na koncerty w dniach od 10 do 12 maja będzie darmowy dla studentów i uczniów szkół po okazaniu legitymacji. Inni uczestnicy mają możliwość wykupienia biletów:

• w dniu imprezy przed wejściami:
    - 15 zł bilet jednodniowy,
    -  35 zł karnet trzydniowy,
  • kupione w przedsprzedaży (dostępne od 17 kwietnia br.):
    - 20 zł karnet trzydniowy I pula,
    - 25 zł karnet trzydniowy II pula.

Przedsprzedaż biletów trwa do środy w następujących miejscach na terenie Rzeszowa:
Lord Jack, ul. Rynek 3, Pewex Pub, ul. Rynek 18, Piwa Świata, ul. Joselewicza 6, Anomalia Pub, ul. Joselewicza 6, Selectshop Millennium Hall poziom 2, Al. Kopisto 1, Selectshop Galeria Rzeszów poziom -1, Al. Piłsudskiego 44, Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej ds. Promień pok. 23 ul.  Akademicka 1 DS. Promień.

Życzymy wspaniałej zabawy!