Podstrona: Wizyta prorektora ds. kształcenia i studenckich Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-02-08 , red.  Artur Polakiewicz
fot: A. Surowiec

Od 7 do 8 lutego br. gościem Politechniki Rzeszowskiej był płk nawig. dr inż. Grzegorz Rosłan,  prorektor ds. kształcenia i studenckich Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.

W trakcie jego spotkania z prof. dr. hab. Grzegorzem Ostaszem zostały poruszone zagadnienia związane z rekrutacją studentów z zagranicy, m.in. z Wietnamu. Prorektorzy rozmawiali również o prowadzonej przez obie uczelnie współpracy międzynarodowej. Z kolei podczas spotkania płk. Rosłana z prof. PRz dr. hab. inż. Grzegorzem Masłowskim omówiono kwestie współpracy kół naukowych oraz kształcenia i dydaktyki. Wizyta była też okazją do dyskusji na temat współpracy naukowej, organizacji wspólnych konferencji i wydawania publikacji naukowych.

AP