Podstrona: Wręczenie Nagród Rektora Politechniki Rzeszowskiej za rok 2018 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wręczenie Nagród Rektora Politechniki Rzeszowskiej za rok 2018

2019-11-22
Wręczenie Nagród Rektora Politechniki Rzeszowskiej za rok 2018

W dniu 22 listopada 2019 r. nauczyciele akademiccy otrzymali Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne uzyskane w 2018 roku. W gronie wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele z Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Chemicznego, Wydziału Elektrotechniki i Informatyki, Wydziału Zarządzania, Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej, Wydziału Mechaniczno-Technologicznego, Studium Języków Obcych i Centrum Fizjoterapii i Sportu.

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, Rektor Politechniki Rzeszowskiej w swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim nagrodzonym i życzył im kolejnych sukcesów zawodowych, które niewątpliwie przysłużą się rozwojowi Uczelni. Uroczystość poprowadził dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, Prorektor ds. kształcenia.

81 wyróżnień indywidualnych przyznano nauczycielom akademickim za uzyskanie stopnia naukowego oraz w formie nagród I, II i III stopnia w kategoriach za: osiągnięcia naukowe, całokształt, osiągnięcia dydaktyczne i osiągnięcia organizacyjne.

Podczas uroczystości wręczono również 85 nagród zespołowych I, II i III stopnia w dwóch  kategoriach: za osiągnięcia naukowe oraz osiągnięcia dydaktyczne i organizacyjne. Wyróżnienie i nagrody otrzymało również 32 osób za uzyskany patent.

Najwięcej nagród, bo aż 181 trafiło do nauczycieli akademickich za publikację z grupy A według klasyfikacji Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Lista osób nagrodzonych znajduje się w załączniku na dole strony.