Podstrona: Wręczenie nominacji profesorskich podczas posiedzenia Senatu / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wręczenie nominacji profesorskich podczas posiedzenia Senatu

2019-07-18
Wręczenie nominacji profesorskich podczas posiedzenia Senatu

Podczas posiedzenia Senatu Rektor prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski pogratulował nominacji na stanowiska profesorskie:

• Panu dr. hab. Krzysztofowi Prendeckiemu na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk Humanistycznych i Społecznych Wydziału Zarządzania.
  • Panu dr. hab. Krzysztofowi Rejmanowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauk Humanistycznych i Społecznych Wydziału Zarządzania.
  • Panu prof. dr. hab. inż. Krzysztofowi Kaczmarskiemu na stanowisko profesora zwyczajnego w grupie pracowników badawczych w Katedrze Inżynierii Chemicznej i Procesowej Wydziału Chemicznego.
  • Panu prof. dr. hab. inż. Romanowi Petrusowi na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze Inżynierii Chemicznej i Procesowej Wydziału Chemicznego.
  • Panu prof. dr. hab. Markowi Pydzie na stanowisko profesora zwyczajnego w Zakładzie Chemii Organicznej Wydziału Chemicznego.
  • Panu dr. hab. inż. Wojciechowi Piątkowskiemu na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Inżynierii Chemicznej i Procesowej Wydziału Chemicznego.
  • Panu dr. hab. inż. Przemysławowi Saneckiemu na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Chemii Nieorganicznej i Analitycznej Wydziału Chemicznego.
  • Panu dr. hab. inż. Jackowi Michalskiemu na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Silników Spalinowych i Transportu Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Panu dr. hab. inż. Zenonowi Opiekunowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Odlewnictwa i Spawalnictwa Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Panu dr. hab. inż. Romanowi Zajdlowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Informatyki i Automatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Robertowi Hanusowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Metrologii i Systemów Diagnostycznych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Pani dr hab. inż. Janinie Rząsie na stanowisko profesora nadzwyczajnego
    w Katedrze Energoelektroniki i Elektroenergetyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Damianowi Mazurowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Elektrotechniki i Podstaw Informatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Piotrowi Boguszowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Elektrodynamiki i Systemów Elektromaszynowych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Mariuszowi Korkoszowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Elektrodynamiki i Systemów Elektromaszynowych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Janowi Prokopowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Elektrodynamiki i Systemów Elektromaszynowych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu prof. dr. hab. inż. Adamowi Brańskiemu na stanowisko profesora zwyczajnego w Zakładzie Systemów Złożonych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Piotrowi Jankowskiemu-Mihułowiczowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Systemów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Lesławowi Gniewkowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Informatyki i Automatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Markowi Gołębiowskiemu na stanowisku profesora nadzwyczajnego w Katedrze Elektrotechniki i Podstaw Informatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Zbigniewowi Hajdukowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Informatyki i Automatyki Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu dr. hab. inż. Janowi Mrozowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Elektrodynamiki i Systemów Elektromaszynowych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.
  • Panu prof. dr. hab. inż. Mykhaylo Dorozhovetsowi na stanowisku profesora zwyczajnego w Katedrze Metrologii i Systemów Diagnostycznych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.