Podstrona: Wspólna zabawa podczas Święta Politechniki Rzeszowskiej! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wspólna zabawa podczas Święta Politechniki Rzeszowskiej!

2018-05-21
Wspólna zabawa podczas Święta Politechniki Rzeszowskiej!

19 maja wspólnie obchodziliśmy Święto Politechniki Rzeszowskiej połączone z Dniem Dziecka. Impreza została sfinansowana ze środków, które leżą w gestii rektora PRz prof. Tadeusza Markowskiego.

Przygotowano mnóstwo ciekawych atrakcji, podczas których ci młodsi i trochę starsi mogli aktywnie spędzić sobotni czas. Pokazy iluzjonistów, malowanie twarzy, zabawy z animatorami to tylko część przygotowanych atrakcji.

Impreza była doskonałą okazją do integracji całej społeczności akademickiej, można było spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej czy zmierzyć się z Tomaszem Lewandowskim – tytułowanym zawodnikiem AZS Politechnika Rzeszowska w Tenisie Stołowym. Natomiast pasjonaci biegania mogli wziąć udział w biegu o puchar rektora PRz w pięciu kategoriach.

Klasyfikacja medalowa:

KOBIETY –STUDENTKI

1. Cagara Aleksandra, WBIŚiA,

2. Woźniak Ilona, WZ

3. Toropiła Ewelina, WZ

KOBIETY – PRACOWNICY:

1. Świątek Marzena, CFiS

MĘŻCZYŹNI – STUDENCI:

1. Arnold Galicia Perez  WBMiL

2. Piotr Przyłucki, WBMiL

3. Mateusz Grygiel, WBMiL

MĘŻCZYŹNI – PRACOWNICY:

1. Maksymilian Cieśla, Zakład Inżynierii i Chemii Środowiska

2. Krzysztof Piejko, Zakład Modelowania Matematycznego

3. Robert Babiarz, Katedra Technik Wytwarzania i Autoryzacji

BIEG RODZINNY:

1. Piejko Krzysztof i Kamil, Zakład Modelowania Matematycznego

2. Marzena Świątek i Milena, CFiS

3. Prokop Beata i Julian, CFiS

Imprezie towarzyszyły Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w siatkówce plażowej kobiet i  mężczyzn edycji 2017/2018 rozegrane na boiskach PRz. Były to eliminacje do Akademickich Mistrzostw Polski. Prawo startu w półfinale AMP C zyskały zespoły sklasyfikowane na miejscach 1-6.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET:

Uniwersytet Rzeszowski