Podstrona: Wybory w Związku Nauczycielstwa Polskiego w PRz na kadencję 2019-2024 / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wybory w Związku Nauczycielstwa Polskiego w PRz na kadencję 2019-2024

2019-10-31
Wybory w Związku Nauczycielstwa Polskiego w PRz na kadencję 2019-2024

W dniu 27 września 2019 r. podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego odbyły się wybory Prezesa oraz Członków Zarządu ZNP w Politechnice Rzeszowskiej na kadencję 2019-2024.

W wyniku głosowania Prezesem na kolejną kadencję został jednogłośnie wybrany dr inż. Artur Stec z Wydziału Zarządzania. Do Zarządu ZNP weszli także: dr inż. Grzegorz Błąd (Wydział Elektrotechniki i Informatyki), mgr Witold Gawlik (Dział Gospodarczy), Krystyna Karmelita (Kancelaria Uczelni), dr inż. Julian Kozioł (Wydział Chemiczny), mgr inż. Lidia Mazurkiewicz (Wydział Zarządzania), dr inż. Danuta Proszak-Miąsik (Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury) oraz dr Jolanta Puacz-Olszewska (Wydział Zarządzania).

Do Komisji Rewizyjnej ZNP w PRz na nową kadencję zostali wybrani: mgr Celina Preis (Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej), dr inż. Sławomir Rabczak (Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury) oraz mgr inż. Ewelina Wójciak (Centrum Informatyzacji).

W dniu 22 października 2019 r. odbyło się pierwsze zebranie Zarządu ZNP, na którym wyłoniono zastępców Prezesa, Sekretarza oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Zastępcą Prezesa ds. pracowników niebędących nauczycielami akademickimi został mgr Witold Gawlik a Zastępcą Prezesa ds. nauczycieli akademickich dr Jolanta Puacz-Olszewska. Na funkcję Sekretarza powołano mgr inż. Lidię Mazurkiewicz, natomiast na Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej dr. inż. Sławomira Rabczaka.