Podstrona: Wygraj staż „ORION 100" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wygraj staż „ORION 100"

2017-12-27
Wygraj staż „ORION 100

W ramach obchodów setnej rocznicy działalności firmy Orion Pharma oddział firmy w Polsce zorganizował konkurs na staż dla studentów polskich uczelni.

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów IV i V roku kierunków: biotechnologia, technologia chemiczna oraz inżynieria chemiczna. Uczestnicy mają za zadanie przygotować pracę konkursową na jeden z poniższych tematów:
- The role of knowledge management in a development of new drugs - main challenges and limitations.
- Biosimilars - usage and role in the new future therapies – opportunities, threats, perspectives.

Zgłoszenie w języku angielskim z pracą konkursową, CV i listem motywacyjnym należy przysyłać do 16 lutego na adres: staz2018@orionpharma.info.pl. Zwycięzca nagrodzony zostanie trzymiesięcznym stażem (latem 2018r. ) w dziale R&D w siedzibie firmy w Espoo w Finlandii. Więcej szczegółów w regulaminie.

Orion Pharma jest największą firmą farmaceutyczną w Finlandii ze 100-letnią tradycją. Orion Pharma rozwija i wytwarza nie tylko leki, ale także substancje aktywne, testy diagnostyczne oraz preparaty weterynaryjne. Produkty Orion Pharma są obecne na polskim rynku od 2002 roku.