Podstrona: Wyniki konkursu na modernizację Klubu Studenckiego Plus / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wyniki konkursu na modernizację Klubu Studenckiego Plus

2018-03-27
Wyniki konkursu na modernizację Klubu Studenckiego Plus

Miło nam poinformować, że konkurs na ,,Projekt koncepcyjny modernizacji Klubu Studenckiego Plus dla potrzeb Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza’’  został rozstrzygnięty.

Komisja konkursowa po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi pracami pierwsze miejsce przyznała projektowi autorstwa: Justyny Ożgi i Marleny Kucharskiej.

Komisja oceniając m.in. poziom zaprojektowanych rozwiązań funkcjonalno-użytkowych oraz wkład pracy, dwa wyróżnienia przyznała jednej pracy, wykonanej przez Karolinę Gryziec, Małgorzatę Stopyrę i Annę Węglarz.

Gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.