Podstrona: Wręczenie nominacji profesorskich podczas Senatu / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wręczenie nominacji profesorskich podczas Senatu

2019-06-27
Wręczenie nominacji profesorskich podczas Senatu

Posiedzeniu Senatu  przewodniczył prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski. Rektor pogratulował nominacji na stanowiska profesorskie:

• Pani dr hab. inż. Renacie Grucy-Rokosz na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Inżynierii i Chemii Środowiska Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.
  • Pani dr hab. inż. Dorocie Papciak na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Oczyszczania i Ochrony Wód Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.
  • Panu dr. hab. inż. Lucjanowi Ślęczce na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Konstrukcji Budowlanych Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.
  • Pani dr hab. inż. Izabeli Skrzypczak na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Geodezji i Geotechniki im. Kaspra Weigla Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.
  • Panu dr. hab. inż. Markowi Potoczkowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Technologii i Materiałoznawstwa Chemicznego Wydziału Chemicznego.
  • Panu prof. dr. hab. Oleksandrowi Gugninowi na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze Marketingu Wydziału Zarządzania.
  • Panu prof. dr. hab. inż. Zenonowi Hendzlowi na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze Mechaniki Stosowanej i Robotyki Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Panu prof. dr. hab. inż. Henrykowi Kopeckiemu na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze Samolotów i Silników Lotniczych Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Panu prof. dr. hab. inż. Kazimierzowi Lejdzie na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze Silników Spalinowych i Transportu Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Pani dr hab. inż. Joannie Wilk na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Zakładzie Termodynamiki Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Panu dr. hab. inż. Tadeuszowi Balawendrowi na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Przeróbki Plastycznej Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Panu dr. hab. inż. Andrzejowi Pacanie na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Technologii Maszyn i Inżynierii Produkcji Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Panu  dr. hab. inż. Tomaszowi Rogalskiemu na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Awioniki i Sterowania Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
  • Pani dr hab. inż. Maryanie Zagule-Yavorskiej na stanowisko profesora nadzwyczajnego w Katedrze Nauki o Materiałach Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.