Podstrona: Zabawa noworoczna 2020 dla dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zabawa noworoczna 2020 dla dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej

2020-01-07
Zabawa noworoczna 2020 dla dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej

W niedzielę 5 stycznia w hali sportowej Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz odbyła się zabawa noworoczna dla pociech pracowników naszej Uczelni. Impreza, która na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń, została zorganizowana przez Sekcję ds. socjalnych i bytowych.

Dzieci już od progu witała wesoła muzyka i pięknie na ten dzień przystrojona sala. Większość maluchów wykorzystała okazję, aby choć przez chwilkę stać się bohaterem z ulubionej kreskówki czy bajki  przebierając się w stroje bajkowych postaci.

Była wesoła zabawa taneczna, animacje, gry i zabawy integracyjne oraz słodki poczęstunek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy oraz ścianka wspinaczkowa. Główną atrakcją i było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wszystkie dzieci obdarował paczkami ze słodyczami. Dla najmłodszych uczestników przygotowano także kolorowy kącik zabaw. Podczas imprezy można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej fotobudce.