Podstrona: Zachęcamy do głosowania na Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zachęcamy do głosowania na Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz

2018-02-09
Zachęcamy do głosowania na Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz

Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny zostało wyróżnione godłem ,,EKO-INSPIRACJA 2017” i dzięki temu bierze udział w ogólnopolskim programie „Odpowiedzialnie z Naturą”. Plebiscyt organizowany jest przez portal ekorynek.com w kategorii EDUKACJA 2017.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości młodych ludzi w obszarze zrównoważonego rozwoju, uwrażliwienia na potrzeby racjonalnego gospodarowania zasobami środowiska naturalnego, a także integracja środowiska akademickiego, ekologicznego, gospodarczego oraz biznesowego.

Laureatami plebiscytu zostaną nominowane podmioty lub produkty, które w danej kategorii uzyskają łącznie największą liczbę głosów. Głosowanie odbywa się online w specjalnie do tego celu przygotowanym serwisie.

- Nasze koło naukowe zostało nominowane za działalność w zakresie edukacji ekologicznej. Mimo ogromnej konkurencji również i w tym roku chcielibyśmy obronić I miejsce – dodaje dr inż. Adam Masłoń, opiekun SKNIŚ PRz.

Zachęcamy do wsparcia naszych młodych naukowców.