Podstrona: Zagłosuj na Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska w plebiscycie Eko-Inspiracja / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2019-02-18

Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej po raz trzeci zostało wyróżnione godłem ,,EKO-INSPIRACJA 2018” i bierze udział w ogólnopolskim programie „Odpowiedzialnie z Naturą”. Plebiscyt organizowany jest przez portal ekorynek.com w kategorii EDUKACJA 2018.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości młodych ludzi w obszarze zrównoważonego rozwoju, uwrażliwienia na potrzeby racjonalnego gospodarowania zasobami środowiska naturalnego, a także integracja środowiska akademickiego, ekologicznego, gospodarczego oraz biznesowego.

Koło naukowe zostało nominowane za działalność w zakresie edukacji ekologicznej. Profil koła naukowego można zobaczyć na stronie internetowej organizatora plebiscytu.

Głosowanie odbywa się on-line w specjalnie do tego celu przygotowanym serwisie, dostępnym pod adresem: http://plebiscyt.ekoinspiracja.pl/edukacja-2018/

- Zachęcamy do głosowania w plebiscycie. W dwóch poprzednich edycjach nasze koło naukowe zdobyło I miejsce w kategorii Edukacja 2016 oraz Edukacja 2017. Chcielibyśmy obronić tytuł, a konkurencja w tym roku jest bardzo duża – mówi dr. inż. Adam Masłoń, opiekun KN Inżynierii Środowiska PRz.

“Eko-Inspiracja” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych na rynku wydarzeń propagujących idee zrównoważonego rozwoju.

Zachęcamy do wsparcia naszych młodych naukowców.