Podstrona: Zamelduj się w Rzeszowie i wygraj cenne nagrody / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zamelduj się w Rzeszowie i wygraj cenne nagrody

2017-10-16
Zamelduj się w Rzeszowie i wygraj cenne nagrody

Jeszcze do 31 października wszyscy studenci, którzy przyjechali na studia do stolicy województwa podkarpackiego, mogą się zgłosić do udziału w loterii „Zamelduj się w Rzeszowie”. Można w niej wygrać cenne nagrody.

Akcję „Zamelduj się w Rzeszowie” organizuje Urząd Miasta. – Oficjalna liczba mieszkańców miasta to 187 tysięcy, ale w rzeczywistości w Rzeszowie mieszka ponad 220 tysięcy osób. Chcemy, żeby te osoby, które mieszkają w Rzeszowie, także były w nim zameldowane – tłumaczy Marzena Furtak-Żebracka, dyrektor Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa.

Projekt jest skierowany do osób, które zameldują się w Rzeszowie w okresie od 21 listopada 2016 r. do 31 października 2017 r. Każda z nich może się zgłosić do udziału w loterii, wypełniając formularz na stronie internetowej www.loteriarzeszow.pl, oraz w Punktach Informacyjnych i Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa (lista punktów jest dostępna na stronie www.rzeszow.pl).

Na uczestników loterii czeka 10 cennych nagród. Są to telewizor, tablet, rower, robot kuchenny, odkurzacz, x-box, generator pary, odtwarzacz mp3, głośnik bezprzewodowy oraz czytnik e-booków.