Podstrona: Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców

2018-07-31
Zapraszamy do wzięcia udziału w IV Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców

Samorząd Doktorantów i Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Samorząd Doktorantów i Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego serdecznie zapraszają do udziału w IV Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców, która odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2018 r. na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Jej celem jest integracja przedstawicieli młodego pokolenia naukowców z różnych środowisk naukowych oraz wskazanie studentom możliwości dalszego rozwoju w pracy naukowej. Udział w konferencji oraz publikacje dają większe szanse w procesie rekrutacji do Szkół Doktorskich.

W skład komitetu organizacyjnego wchodzą:

Przewodniczący: mgr inż. Wojciech Łabuński

Z-cy przewodniczącego: mgr inż. Paweł Obal, Mateusz Wośko, mgr Patryk Kosowski

Sekretarz: mgr inż. Paulina Pietruś

Członkowie: mgr inż. Maria Tychanicz-Kwiecień, mgr inż. Aleksandra Mazur, mgr inż. arch. Anna Prokop, dr inż. Łukasz Przeszłowski, dr inż. Waldemar Witkowski, mgr inż.Joanna Woźniak, mgr inż. Maciej Kisiel, mgr inż. Dominik Ożóg, mgr inż. Krzysztof Hus, mgr inż. Joanna Maziarka, mgr inż. Joanna Kujda.

Nadesłane prace będą prezentowane w formie wystąpienia plenarnego lub posteru i zostaną opublikowane w wybranych czasopismach po konferencji.

Opłaty:

• 300 zł. – udział w konferencji, komplet materiałów konferencyjnych, wyżywienie, udział w imprezach
    towarzyszących m.in. w pierwszym dniu uroczysta kolacja,
  • Opłaty związane z publikacją artykułu w wybranych czasopismach (lista czasopism oraz koszty publikacji będą opublikowane w najbliższym czasie).

Opłatę konferencyjną prosimy wpłacać dopiero po otrzymaniu informacji o akceptacji zgłoszenia na subkonto  konferencji:

Politechnika Rzeszowska
al. Powstańców Warszawy 12
PEKAO SA II Oddział w Rzeszowie
W tytule przelewu proszę wpisać: „4 PKMN - nazwisko imię
uczestnika”

W razie pytań prosimy kontaktować się na adres mailowy: pkmn@prz.edu.pl