Podstrona: Zapraszamy na Dni Wydziału Zarządzania / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy na Dni Wydziału Zarządzania

2018-03-13
Zapraszamy na Dni Wydziału Zarządzania

21 i 22 marca br. zaplanowano inspirujące wykłady, panele dyskusyjne, strefy przedsiębiorców, stoiska kół naukowych, otwarte laboratorium kryminalistyczne, konkursy, stand-upy.

-  Dni otwarte Wydziału Zarządzania to niepowtarzalna okazja by zapoznać się z bogatą ofertą naszego wydziału. Chętni zaproszeni zostaną na przykład do poznania tajników i sekretów laboratorium kryminalistycznego, na zainteresowanych czekać będą także specjaliści w strefie przedsiębiorcy Deloitte – zachęca dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń i bieżące informacje można znaleźć na stronie.

Dni Wydziału Zarządzania, organizowane są przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej przy współpracy z Deloitte CE Business Services Center.