Podstrona: Zapraszamy na przegląd piosenki turystycznej „Natchnieni Bieszczadzką Wiosną 2018” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2018-04-25

Stowarzyszenie „Natchnieni Bieszczadem” w Cisnej organizuje 26 kwietnia na Politechnice Rzeszowskiej I Podkarpacki przegląd piosenki turystycznej i poetyckiej „Natchnieni Bieszczadzką Wiosną 2018”.

W programie wydarzenia zaplanowano:

18:00 - oficjalne otwarcie,
18:30 - przegląd piosenki turystycznej i poetyckiej,
20:00 - koncert Krzysztofa Delikata i Macieja Słysza,
20:30 - koncert gwiazdy wieczoru - Zespołu „Grzane wino”,
21:30 - wspólne śpiewanie przy gitarach wraz z Artystami.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi umiejętnościami i twórczością. Zachęcamy do zabrania wszelkich instrumentów muzycznych, aby wydarzenie miało charakter wspólnego bieszczadowania. Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody. Chętnych do wzięcia udziału w przeglądzie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Laureat konkursu otrzyma nominację na Festiwal „Natchnieni Bieszczadem” w Cisnej, który odbędzie się w dniach 20-21 lipca – nagrodą będzie możliwość występu na scenie festiwalowej.

Podczas spotkania, dla publiczności odbędzie się konkurs wiedzy o Bieszczadach z nagrodami.

Na I Podkarpacki Przegląd Piosenki Turystycznej i Poetyckiej „Natchnieni Bieszczadzką Wiosną 2018” zapraszają: Stowarzyszenie „Natchnieni Bieszczadem” w Cisnej, Politechnika Rzeszowska, Optyk i Nieruchomości KWAŚNIAK, Karczma ŁEMKOWYNA, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich SKPB, Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie.

W razie pytań lub zgłoszeń kontakt: Wiesław Kwaśniak - 501 393 733 oraz Ewa Bogusz - 795 843 153 do środy 25.04.2018 r.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: https://web.facebook.com/events/1645139798902069/.