Podstrona: Zapraszamy na seminarium naukowe Project Management Day / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy na seminarium naukowe Project Management Day

2018-12-07
Zapraszamy na seminarium naukowe Project Management Day

Zapraszamy na kolejne już spotkanie z serii PM-day „Praktyka Zarządzania Projektami i Programami”. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Project5. Spotkanie pod patronatem rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego odbędzie się w dniu 10 grudnia o godz. 10:15 na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, sala S-2.

Podczas wydarzenia prelegentami będą: Tomasz Leśniowski – prezes IPMA Polska i Tadeusz Garncarczyk – kierownik Programu Pratt&Whitney Rzeszów, którzy mają na swoim koncie sukcesy w zarządzaniu projektami. Głos zabiorą również  studenci specjalizacji zarządzania projektami. W trakcie spotkania zostaną przedstawione przykłady doskonale zarządzanych projektów w Polsce oraz omówione zagadnienia praktycznego zarządzania projektami ze szczególnym uwzględnieniem prac badawczo-rozwojowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.