Podstrona: Zaproszenie do udziału w Dniu Otwartym na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie do udziału w Dniu Otwartym na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

2018-04-12
Zaproszenie do udziału w Dniu Otwartym na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, którego celem jest zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną naszej uczelni oraz korzyściami płynącymi ze studiowania kierunków technicznych.

Podczas Dnia Otwartego goście będą mieli niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w interesujących pokazach i zwiedzenia budynku uczelni.

W wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele firm partnerskich ze Stalowej Woli i okolic współpracujących z Wydziałem Mechaniczno-Technologicznym. Zaprezentowany zostanie ciężki sprzęt wojskowy i budowlany oraz najnowocześniejsze technologie wytwarzania.

Dzień Otwarty odbędzie się 17 kwietnia w siedzibie Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli przy ul. Kwiatkowskiego 4, o godzinie 9:00.

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wydarzenia:

• 9:00 – 11:30  zwiedzanie stoisk naszych firm-partnerów wewnątrz i na zewnątrz budynku,
  • 11:30 – 11:40  prezentacja Wydziału Mechaniczno-Technologicznego,
  • 11:40 – 11:55  wręczenie stypendiów firmy LiuGong Dressta Machinery Poland,
  • 11:55 – 12:10  uroczysta graduacja absolwentów,
  • 12:05 – 12:30  losowanie gadżetów ufundowanych przez Politechnikę Rzeszowską i firmy partnerskie,
  • 12:30 – 15:00  ciąg dalszy aktywnego zwiedzania stoisk,
  • 14:00 – 14:30  wręczenie dyplomów ukończenia kursu Cyfrowa Akademia Seniora.