Podstrona: Zaproszenie do udziału w konkursie „Aranżacja strefy relaksu” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie do udziału w konkursie „Aranżacja strefy relaksu”

2020-11-09 , red.  Marta Jagiełowicz
Zaproszenie do udziału w konkursie „Aranżacja strefy relaksu”

Politechnika Rzeszowska zaprasza studentów do udziału w konkursie na aranżację wnętrza wydziałowej strefy relaksu na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Wydział wraz z Samorządem Studenckim planuje przygotowanie pomieszczenia dla społeczności akademickiej WBIŚiA w sali P-25 w budynku P przy ul. Poznańskiej 2.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu aranżacji, kolorystyki, wystroju, wyposażenia wnętrza przeznaczonego na wydziałową strefę relaksu dla studentów, zapewniającą im spokój, odpoczynek oraz komfortowe warunki do pracy i nauki. W konkursie mogą wziąć udział studenci Politechniki Rzeszowskiej indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach. Praca konkursowa musi być projektem samodzielnym lub projektem, do którego autor bądź autorzy posiadają pełnię praw autorskich.

W projekcie aranżacji należy uwzględnić: miejsce do odpoczynku, miejsce do czytania wraz z umeblowaniem do przechowywania czasopism branżowych, miejsce do pracy na laptopie, podwyższenie, które na co dzień będzie miejscem do siedzenia i które również będzie mogło stanowić ewentualną scenę, przestrzeń przeznaczoną do gier planszowych oraz na projekcje prezentacji i filmów z rzutnika. Autor w projekcie aranżacji może również zaproponować dodatkowe elementy funkcjonalności. Projekt musi zawierać propozycje: zagospodarowania wnętrza, doboru materiałów wystroju wnętrza (ściany, posadzka), wyposażenia w meble i inne sprzęty oraz dodatkowego oświetlenia. Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie WBIŚiA: https://wbisia.prz.edu.pl/aktualnosci/konkurs-na-aranzacje-wnetrza-sali-p-25-275.html.

Prace konkursowe należy złożyć w zaklejonej kopercie osobiście w bud. P, pokój 134, Dziekanat Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury przy ul. Poznańskiej 2, 35-959 Rzeszów lub przesłać na ten sam adres w terminie do 18 grudnia 2020 r. Na kopercie powinien być dopisek: „Aranżacja strefy relaksu”. Dla autora zwycięskiego projektu przewidziano atrakcyjne nagrody.