Podstrona: Zaproszenie do udziału w konferencji „Finansowanie Start-upów" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie do udziału w konferencji „Finansowanie Start-upów"

2018-06-11
Zaproszenie do udziału w konferencji „Finansowanie Start-upów

„Finansowanie START-upu" to projekt studentów Politechniki Rzeszowskiej z Wydziału Zarządzania, w ramach którego odbędzie się jednodniowa konferencja poświęcona tematyce start-upów. Poruszone zostaną m.in. tematy dotyczące najistotniejszych zagadnień i form finansowania.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli również możliwość zadawania pytań doświadczonym prelegentom: Rafałowi Cencorowi oraz Agnieszce Godawskiej. Osoby te na co dzień mają styczność z nowymi pomysłami biznesowymi oraz przeszkodami towarzyszącymi młodym przedsiębiorcom.

Ponadto podczas konferencji odbędzie się Konkurs na najlepszy projekt start-upowy.

Więcej informacji można uzyskać na Facebooku wydarzenia.