Podstrona: Zaproszenie na III Konferencję Naukową Something About IT Security / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na III Konferencję Naukową Something About IT Security

2018-03-12
Zaproszenie na III Konferencję Naukową Something About IT Security

Założeniem konferencji jest zaprezentowanie wyników prac badawczych realizowanych przez doktorantów oraz studentów polskich uczelni oraz zaprezentowanie najnowszych trendów dotyczących cyberbezpieczeństwa przez ekspertów z branży informatycznej.

Konferencja odbędzie się 20 kwietnia br. w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej (budynek V).

III Konferencja Naukowa Something About IT Security organizowana jest przez Koło Naukowe Something About IT Security oraz Zakład Systemów Złożonych Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa informacji, systemów informatycznych oraz bezpieczeństwa sieci, a także zwiększanie świadomości społecznej dotyczącej zagrożeń cybernetycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dla prelegenta znajdują się na stronie konferencji lub na utworzonym wydarzeniu na fanpage'u. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy koła: sasit@prz.edu.pl.