Podstrona: Zaproszenie na Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy”

2019-09-12
Zaproszenie na Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy”

19 września 2019 roku (czwartek) o godzinie 18:00 w auli V1 Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się Koncert  Charytatywny „Gramy i Wspieramy” na rzecz Mateusza Rejowskiego z Rzeszowa, który choruje na nowotwór złośliwy.

Mateusz to 16-letni chłopak, który może pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi. Niestety na drodze do realizacji kolejnych marzeń i osiągnieć sportowych stanęła choroba chłoniak ziarniczy. Koncertowi  "Gramy i Wspieramy” przyświeca szczytny cel tj. zbiórka pieniędzy na kosztowną rehabilitację, która pomoże Mateuszowi wygrać walkę z chorobą.

Podczas koncertu na scenie pojawią się lokalne zespoły muzyczne, które na swoim koncie mają wiele sukcesów zarówno krajowych jak i międzynarodowych oraz rzeszowscy wokaliści, którzy zaprezentują znakomity repertuar:

• Zespół taneczny Kornele Rzeszów – zdobywcy II miejsca podczas Pucharu Świata, Riesa 2018,
  • Dziecięcy Zespół Artystyczny Uśmiech – zdobywcy nagrody głównej Otwartego Gran Prix Polski, Katowice 2019,
  • Zespół taneczny T-8 Rzeszów – zdobywcy I miejsca i tytułu Mistrza Polski podczas Mistrzostw Polski IDO Show Dance, Wałbrzych 2016,
  • Zespół tańca brzucha w Rzeszowie – GUSSEL, zdobywcy dwóch złotych pucharów podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca Orientalnego „Karavana 2019”, Lwów 2019,
  • Gloria Armata – solistka Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance,
  • Bartosz Szabat – gitarzysta zespołu Error 404, zdobywca nagrody Grand Prix podczas I Podkarpackiego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej, Rzeszów 2018,
  • Elena Jakubiec – uczestniczka II edycji programu „The Voice Kids”,
  • Kamila Mokrzycka – studentka Akademii Teatralnej w Krakowie,
  • Karolina Małek – wokalistka Centrum Sztuki Wokalnej,
  • Michalina Grzybowska – zdobywczyni brązowej statuetki podczas 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, Rzeszów 2019,
  • Mirek Grzesiuk – gitarzysta zespołu Error 404,
  • Patrycja Chmiel – uczestniczka I edycji programu „Aplauz, Aplauz”,
  • Żaneta Kosior – zdobywczyni nagrody Grand Prix I Podkarpackiego Przeglądu Piosenki Turystycznej i Poetyckiej, Rzeszów 2018.

Bilety na koncert "Gramy i Wspieramy" są do nabycia w siedzibie Estrady Rzeszowskiej  przy ul. Jagiellońskiej 24. Koszt biletu to 20 zł. Wejściówki będą również dostępne przed koncertem.

W trakcie koncertu będzie także zbierana darowizna do puszek.

Więcej szczegółów na stronie „Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy” | Pomoc dla Mateusza”