Podstrona: Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek SZPiT "Połoniny" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek SZPiT "Połoniny"

2020-01-24
Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek SZPiT

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny”  zaprasza na koncert kolęd i pastorałek  w najbliższą niedzielę  tj. 26 stycznia o godzinie 20:00 (po Mszy św. o godz. 19:00)  w kościele o. Dominikanów w Rzeszowie.

Koncert połączony będzie ze zbiórką charytatywną na rzecz dzieci, podopiecznych Katolickiej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Dom Opatrzności dla dzieci i młodzieży” w Łące.