Podstrona: Zaproszenie na odczyt prof. Vicentiu Radulescu / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na odczyt prof. Vicentiu Radulescu

2019-10-16
Zaproszenie na odczyt prof. Vicentiu Radulescu

Serdecznie zapraszamy na odczyt profesora Vicentiua Radulescua, który odbędzie się w dniu 18  października 2019 roku o godz. 18:00 w sali 112 w budynku L-27 w ramach uroczystego seminarium Katedry Analizy Nieliniowej na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej.

Prof. Vicentiu Radulescu z Uniwersytetu w Craoivi w Rumunii wygłosi odczyt pt.: "Anisotropic problems with unbalanced growth and mixed regime" (Problemy anizotropowe z niezrównoważonym wzrostem i reżimem mieszanym).