Podstrona: Zaproszenie na PMDay na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na PMDay na Politechnice Rzeszowskiej

2019-05-24
Zaproszenie na PMDay na Politechnice Rzeszowskiej

Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny zaprasza na PMDay. Hasło przewodnie tej edycji seminarium to „Dobre praktyki w zarządzaniu portfelem projektów”.

Podczas PMDay wystąpią:

• Dagmara Wiśniewska-Rega, Kierownik Biura Projektów, Tarnowskie Zakłady Mechaniczne
  • Stanisław Sroka, Przewodniczący Rady Nadzorczej Transsystem S.A.

Wydarzenie odbędzie się 28 maja o godz. 12:00 w sali S-3.

Podczas spotkania będzie można zdobyć cenną wiedzę związaną z zarządzaniem projektami oraz dowiedzieć się w jaki sposób zarządzać portfelem projektów. W trakcie seminarium odbędzie się także panel z udziałem studentów specjalności zarządzanie projektami.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/526929667836151/