Podstrona: Zaproszenie na wykład otwarty na Wydziale Zarządzania / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na wykład otwarty na Wydziale Zarządzania

2019-11-04
Zaproszenie na wykład otwarty na Wydziale Zarządzania

W dniu 5 listopada 2019 r. o godz. 9.00 w sali S1 rozpocznie się wykład otwarty na temat wpływu zarządzania stawkami handlingowymi na finanse w przedsiębiorstwie.

W trakcie naukowego wydarzenia Grzegorz Brzeski – kierownik Zespołu Cargo, Cargo Team Manager (Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka EPRZ) mówić będzie m.in. o: ubezpieczeniach, przesyłkach wartościowych, przewozach zwierząt, a także stawkach za obsługę statków powietrznych.

Wstęp na wykład jest bezpłatny.