Podstrona: Zbuduj z nami swoją przyszłość! Zapraszamy do studiowania na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-05-31 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Nauka, Wydarzenia

1 czerwca br. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza rozpocznie się proces rekrutacji na studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia. Zachęcamy osoby pragnące studiować na najlepszej uczelni technicznej w Polsce południowo-wschodniej do zapoznania się z zasadami rekrutacji na rok akademicki 2017/2018. Kandydaci mają do wyboru 7 wydziałów i 26 kierunków kształcenia. Na stronie rekrutacja.prz.edu.pl znajdują się m.in. informacje dotyczące harmonogramu rekrutacji i prac komisji rekrutacyjnych, zasad przyjęcia na studia, wymaganych dokumentów oraz opłat rekrutacyjnych.

Od 1 czerwca br. Centralna Rekrutacja Politechniki Rzeszowskiej mieści się przy ul. Akademickiej 8, 35-082 Rzeszów, bud. O (obiekt stołówki studenckiej).

Oto najważniejsze daty związane z tegoroczną rekrutacją:
od 1 czerwca 2017 r. do 10 lipca 2017 r. do godz. 1500 – rejestracja (podstawowa) na studia stacjonarne pierwszego stopnia (z wyłączeniem kierunku architektura),
–  od 1 czerwca 2017 r. do 30 czerwca 2017 r. do godz. 800 rejestracja na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunek architektura,
–  od 1 czerwca 2017 r. do 13 września 2017 r. do godz. 1500 – rejestracja na studia stacjonarne pierwszego stopnia (rekrutacja uzupełniająca) i na studia niestacjonarne pierwszego stopnia,
–  od 1 czerwca 2017 r. do 13 września 2017 r. do godz. 1500 – rejestracja na studia stacjonarne i niestacjonarne drugiego stopnia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Międzywydziałową Komisją Rekrutacyjną dyżurującą pod numerami telefonu: (17) 743-25-40, (17) 743-25-41, (17) 743-25-42, (17) 743-25-43. MKR będzie udzielać informacji i przyjmować dokumenty od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Poniżej prezentujemy informatory poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ARCHITEKTURY

WYDZIAŁ CHEMICZNY