Podstrona: Zgłoś się do konkursu na rewitalizację budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2019-04-12

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na ,,Projekt koncepcyjny rewitalizacji budynku D Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza przy ul. M. Skłodowskiej-Curie”.

Konkurs skierowany jest do studentów Politechniki Rzeszowskiej. Jego celem jest pozyskanie projektu koncepcyjnego modernizacji, rozbudowy lub przebudowy budynku D Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, który poprawi warunki pracy i nauki pracowników oraz studentów. Zaproponowana koncepcja ma zwiększyć atrakcyjność i nadać nową estetykę obiektu w odniesieniu zarówno do wnętrza, jak i wyglądu zewnętrznego. Prace mogą uwzględniać możliwości techniczne i adaptacyjne na tle istniejących rozwiązań budowlanych poprawiając ich funkcjonalność, lub też mogą proponować zupełnie nowe rozwiązana architektoniczne.

Termin składania prac konkursowych upływa  20 maja 2019 r., ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 27 maja br.

Przewidywana nagroda główna to 1500 zł oraz trzy wyróżnienia, każde po 300 zł. Więcej informacji oraz szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.