Podstrona: Złoty medal dla koszykarzy AZS Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Złoty medal dla koszykarzy AZS Politechniki Rzeszowskiej

2017-03-20 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Wydarzenia, Sport
Złoty medal dla koszykarzy AZS Politechniki Rzeszowskiej

18 marca br. w Jarosławiu odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Koszykówce Mężczyzn.

W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów z całego województwa: Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska, WSIiZ Rzeszów, PWSZ Tarnobrzeg, PWSZ Krosno, PWSW Przemyśl, PWSZ Sanok, PWSTE Jarosław i WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa.

W eliminacjach zespół Politechniki Rzeszowskiej spotkał się z reprezentacjami Jarosławia i Krosna. Wygrał oba mecze. Nasza drużyna wyszła z grupy z pierwszego miejsca. W finale nasi koszykarze ponownie byli najlepsi. W drodze po złoto najpierw pokonali zespół Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, a następnie Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Gratulujemy!

Ewa Jahn