Podstrona: Zostań Menedżerem Projektu! – gra interaktywna dla studentów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zostań Menedżerem Projektu! – gra interaktywna dla studentów

2017-11-09
Zostań Menedżerem Projektu! – gra interaktywna dla studentów

Jeżeli studiujesz lub ukończyłeś budownictwo, interesujesz się pracą w renomowanej firmie, ta gra jest skierowana właśnie do Ciebie! Wciel się w rolę Menadżera Projektu! w interaktywnej grze organizowanej przez firmę Skanska. Jeśli weźmiesz w niej udział, krok po kroku zrealizujesz swój projekt budowlany, zmierzysz się z trudnościami, które powstają podczas budowy, zaplanujesz pracę całego zespołu oraz będziesz podejmował strategiczne decyzje. W grze startują pięcioosobowe zespoły, z których każdy musi  zaplanować swoją inwestycję, zgodnie z harmonogramem robót.

- W grze jest 5 menadżerów projektu, którzy odpowiadają za przebieg inwestycji, od projektu po realizację. Trudność zadania polega na tym, że stawiamy osoby przed konkretnymi problemami budowlanymi i trzeba umieć się z tym zmierzyć, aby ostatecznie zarówno klient jak i firma odniosła satysfakcję ze swojej ciężkiej pracy – tłumaczy Joanna Chudzińska, studentka IV roku budownictwa na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, ambasadorka firmy Skanska na Politechnice Rzeszowskiej.

Interaktywna gra odbędzie się 4 grudnia 2017 roku na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Zapisy na grę odbywają się poprzez link:

Liczba miejsc jest ograniczona. Podejmij wyzwanie i zagraj z nami!