Podstrona: Zostań stypendystką programu "Nowe technologie dla dziewczyn"! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zostań stypendystką programu "Nowe technologie dla dziewczyn"!

2019-06-12
Zostań stypendystką programu

Tylko do 15 czerwca można się zgłosić do V edycji programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn". To pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Jeżeli jesteś studentką lub planujesz po maturze rozpocząć studia na jednym z kilkuset kierunków na 36 uczelniach technicznych - (lista uczelni i kierunków) - nie zwlekaj i aplikuj. To niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Jeśli zostaniesz stypendystką programu „Nowe technologie dla dziewczyn”, otrzymasz wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniesz wsparcie od mentora lub mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże wyznaczyć cele zawodowe i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Stypendysta otrzyma stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków związanych ze studiami.

To także szansa, aby wziąć udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

Więcej informacji na www.stypendiadladziewczyn.pl