Podstrona: Życzenia powodzenia podczas sesji / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Życzenia powodzenia podczas sesji

2017-06-28 , red.  Artur Polakiewicz
Życzenia powodzenia podczas sesji

Drodzy Studenci,

mija kolejny rok akademicki, przed Wami sesja egzaminacyjna. Jestem przekonany, że uzyskacie wysokie wyniki, gdyż Wasze liczne osiągnięcia, również na arenie międzynarodowej, są dowodem na to, że jesteście dobrze przygotowani i podołacie wszelkim wyzwaniom. Jest to również powód do dumy dla całej społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej.

W imieniu władz uczelni życzę wszystkim Studentom oraz Doktorantom powodzenia, a Absolwentom pomyślnych wyników obrony oraz znalezienia wymarzonej pracy. Bądźcie chlubą Politechniki Rzeszowskiej i nie zapominajcie o swojej uczelni.

Rektor Politechniki Rzeszowskiej
prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski