Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 47

22 Kwi

Marek Darecki doktorem honoris causa

Uroczyste posiedzenie Senatu poświęcone było nadaniu godności doktora honoris causa w uznaniu zasług dla rozwoju przemysłu lotniczego.
21 Kwi

Porozumienie o współpracy z Polską Agencją Kosmiczną

Polska Agencja Kosmiczna zapewni infrastrukturę przeznaczoną do obserwacji przestrzeni kosmicznej w Akademickim Ośrodku Szybowcowym.

20 Kwi

Student Hubert Gross na liście najzdolniejszych Polaków według magazynu „Forbes”

Hubert Gross zwyciężył w kategorii „nauka” i został nagrodzony za dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie inżynierii kosmicznej.
14 Kwi

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.

13 Kwi

XXVIII Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Uczestnicy wysłuchali interesujących wykładów, uczestniczyli w widowiskowych pokazach chemicznych oraz w koncercie akustycznym doktoranta Szkoły Doktorskiej.
13 Kwi

Premiera musicalu „Ignacy Łukasiewicz – nasz rodak i patron”

Widowisko przygotował Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej w ramach obchodów „Roku Ignacego Łukasiewicza”.

12 Kwi

Politechniczna Sieć Via Carpatia

Współpraca zakłada m.in. tworzenie innowacyjnych kierunków studiów, budowanie międzyuczelnianych zespołów badawczych oraz powstanie inteligentnej chmury mapy kompetencji.
11 Kwi

Współpraca Politechniki Rzeszowskiej z Alcatel-Lucent Enterprise

Na WEiI odbyło się spotkanie przedstawicieli Politechniki Rzeszowskiej oraz firmy Alcatel-Lucent Enterprise, międzynarodowego dostawcy rozwiązań komunikacyjnych, sieciowych i chmurowych.