Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 48

11 Kwi

Stypendia Ministra Edukacji i Nauki dla naszych studentów

Wśród wyróżnionych za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2021/2022 znalazło się osiem osób z Politechniki Rzeszowskiej.
08 Kwi

25-lecie Studenckiego Koła Naukowego Informatyków „Kod”

Podczas wydarzenia specjaliści z doświadczeniem w IT zaprezentowali tematykę związaną z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

08 Kwi

Konkurs z wystąpień publicznych PoliTALK 2022 – zaproszenie

Wydarzenie jest skierowane do studentów Politechniki Rzeszowskiej, a zwycięzca otrzyma m.in. tytuł „The best speaker of 2022”.
07 Kwi

Dni Otwarte Wydziału Zarządzania

Dwa dni obfitowały w wykłady, warsztaty, prezentacje i doświadczenia, a także spacery z przewodnikiem po campusie uczelni.

07 Kwi

Dni Otwarte Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej

W Dniach Otwartych Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej uczestniczyło blisko 1000 uczniów wraz z nauczycielami.
05 Kwi

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami uczelni

Wśród uczestników obecni byli nauczyciele akademiccy, pracownicy administracji i obsługi oraz pracownicy inżynieryjno-techniczni przebywający na emeryturze.

31 Mar

Politechnika prezentowała się na Targach Edukacyjnych Edu Salon

Nasza uczelnia przygotowała stoisko wystawiennicze, pokazy z fizyki oraz prezentację „Inżynier we współczesnym świecie”.
30 Mar

Trzecie posiedzenie Podkarpackiej Rady Innowacyjności

Udział przedstawicieli Politechniki Rzeszowskiej obradach PRI pozwala zacieśniać relacje między środowiskiem akademickim a środowiskiem biznesu, przemysłu i administracji samorządowej.