Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 218

15 Maj

[FOTO] Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Na zaproszenie Wydziału Mechaniczno - Technologicznego odpowiedziały reprezentacje uczelni z Belgradu, Koszyc, Preszowa, Żyliny i Krakowa.
14 Maj

Srebro i brąz dla studentek Politechniki Rzeszowskiej na Akademickich...

Izabela Dec wywalczyła srebro a Adriana Dejniczuk brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin w Krakowie. Dziewczyny wywalczyły podium w kategorii kumite (walka) kobiet do 60 kg.

14 Maj

Międzynarodowa Konferencja Naukowa na WMT PRz w Stalowej Woli

Głównym celem tej konferencji jest przedstawienie oferty i możliwości badawczych dla przemysłu zbrojeniowego.
13 Maj

[FOTO] Beata i Bajm na zakończenie Rzeszowskich Juwenaliów

Zakończyły się 25. Rzeszowskie Juwenalia. Trzy dni dobrej zabawy na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej. Zapraszamy do obejrzenia zdjeć z trzeciego dnia studenckiego święta.

12 Maj

[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia. Dzień drugi

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia Rzeszowskich Juwenaliów.
12 Maj

Chór Akademicki PRz wystąpi na koncercie „Kapele serc"

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej weźmie udział w koncercie charytatywnym „Kapele serc". Wydarzenie jest organizowane na rzecz „Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego".

11 Maj

[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia. Dzień pierwszy

10 maja na Rynku Rzeszowskim zostały przekazane klucze do miasta studentom, którzy po raz dwudziesty piąty rozpoczęli swoje święto.
11 Maj

Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego PRz

Uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego PRz prof. Henrykowi KOPECKIEMU, prof. Jerzemu ŁUNARSKIEMU oraz pośmiertnie prof. Wiesławowi ŻYLSKIEMU odbędzie się 16 maja o g. 11.00 w auli V-2.